Ziya Gökalp Bul. No:28 Daire: 10 Alsancak, 35220 - İZMİR

Bize Ulaşın

0232 422 5 999

Sıkça Sorulan Sorular

Porselen maskeler doğal dişleriniz gibi görülecek şekilde tasarlanmıştır ve varolan dişlerinizin önüne kalıcı olarak takılabilmektedir.

Dişleri beyazlatmak için birçok yöntem mevcuttur. Bir seans genellikle 1,5 yada 2 saat sürmektedir. Geceleyin beyazlatma için dişlerinize bir uygulama yapılmaktadır. Bu yöntem yaklaşık 2 hafta sürmektedir. Diğer günlük beyazlatma ürünleri de mevcuttur, ancak bu beyazlatma ürünlerini diş hekiminize danışmadan kullanmamalısınız. İstediğiniz beyazlığa kavuşabilmek için mutlaka dişhekiminizden profesyonel yardım alınız.

Acil bir durumunuz olduğunu tespit eder etmez lütfen merkezimizi arayınız. Mesai saatleri içinde acil bir durumunuz varsa size öncelik verilecektir.

Acısız Dişhekimliği merkezimizde stresten uzak ve mümkün olduğunca acısız bir deneyim yaşamanız anlamına gelmektedir. Lokal anestezi gerektirmeyen tedavi seçeneklerini tartışıp, sizi rahatlatmak için mümkün olduğunca acıyı azaltmaya çalışmaktayız.

Merkezimiz çalışanlarından biri ilk ziyaretiniz sırasında tıbbi ve diş sağlığınız ile ilgili geçmiş bilgilerinizi toplayacak. Daha sonra dişlerinizi ve dişetlerinizi inceleyeceğiz, gerekiyorsa dişlerinizin röntgeni çekilerek ilk aşamayı tamamlayacağız. Diş sağlığınızın profilini inceledikten sonra sizinle birlikte teşhisimizi konuşacağız. Eğer kök kanal tedavisi, braket tedavisi yada ağız ameliyatı gibi tedaviler gerekiyorsa tedavinizin planlamasını yapacağız. Tedavi ve ücret ödemeleri için seçeneklerinizi konuşup sizin için en iyi planı tespit etmeye çalışacağız. Takip eden düzenli ziyaretleriniz sırasında ise; dişleriniz ve dişetleriniz incelenecek, dişleriniz temizlenecek ve gerekiyorsa tedavi için yeni planlar yapılacaktır. Karşılaşabileceğiniz ağrılar yada problemler üzerinde konuşacağız ve eğer varsa sizin sorularınızı yanıtlayacağız.

Düzenli kontroller ve profesyonel temizlik için yılda en az iki kez diş hekimine gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Dr. Yüksel Alev hastalarını kendi muayenesinde kabul etmektedir.

Dr. Yüksel Alev için randevu almak için; 0(232) 422 59 99 ve 0(533) 639 20 35 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Gerek arama yaparak gerekse de Whatsapp üzerinden yazarak uygun gün ve saatlerde randevu almak mümkündür.

Dr. Yüksel Alev’in iletişim numarası; 0(232) 422 59 99 ve 0(533) 639 20 35’tir.

Dr. Yüksel Alev’in çalışma alanları aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir;

  • Ortodonti tedavisi
  • Diş gelişimi
  • Ortodontide Erken Tedavi
  • Diş çapraşıklığı
  • Dudak ve damak yarıkları
  • Tel tedavisi
  • Lingual tedavi
  • Çene eklem problemleri
  • Şeffaf plaklar ile tedavi

 

Dr. Yüksel Alev’in kliniği İzmir Alsancak’tadır. Dr. Yüksel Alev hastalarını Alsancak Ziya Gökalp Bulvarı’nda kabul etmektedir.

Hasta Bilgileri


Erişkin Ortodontisi
Erişkin Ortodontisi

Braketler sadece çocuklar için değildir. Son yıllarda ortodonti ve diş…

Ağız Bakımı
Ağız Bakımı

Ortodontik araçlar yada branket kullanırken dişlerinizi. dişetlerinizi ve bu araçları…

İlk Ziyaret
İlk Ziyaret

Merkezimizi ilk ziyaretinizde tedavinize başlayabilmemiz için gerekli tüm dokümanları lütfen…

Sıkça Sorulan Sorular


  Tümünü Görüntüle